مشاوره تحصيلي سپيد مشاوره تحصيلي تلفني
 

 پس از ثبت نام آزمون تيزهوشان و پس از برگزاري آزمون تيزهوشان در خرداد ماه ، اعلام نتايج آزمون تيزهوشان مورد توجه داوطلبان قرار مي گيرد. همانگونه كه مي دانيد هدف از برگزاري اين آزمون در واقع كشف و هدايت استعداد هاي برتر با توجه به استاندارد هاي تعيين شده در سراسر كشور مي باشد. اين مدارس با توجه به امكانات بالا و همچنين كادر آموزشي مجرب از سطح بالاي آموزشي برخوردار هستند كه باعث مي گردد آزمون اين مدارس داراي رقابت بالايي براي ورود باشد. پس از برگزاري آزمون معمولا سوالاتي براي داوطلبان و دانش آموزان در زمينه نحوه دريافت و اطلاع از نتايج آزمون ، زمان اعلام نتايج ، سايت اعلام نتايج و... پيش مي آيد. از اين رو در ادامه اين مقاله در زمينه اين موارد و ساير موارد مرتبط با  اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم توضيحاتي ارائه خواهيم داد. به اميد اينكه مورد توجه داوطلبان آزمونمدارس تيزهوشان قرار گيرد.

 

نتايج آزمون تيزهوشان قم

داوطلبان عزيز براي اطلاع از نتايج آزمون تيزهوشان قم با شماره 9099071375 از طريق تلفن ثابت از سراسر كشور تماس بگيريد. مشاورين سپيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوي شما عزيزان ميباشند.

[caption id="attachment_2740" align="aligncenter" width="600"]اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم[/caption]

زمان و نحوه اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم

همانگونه كه در بخش قبل بيان شد در زمينه اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم موارد مختلفي مورد توجه قرار مي گيرد كه در اين قسمت از مقاله به بيان اين موارد خواهيم پرداخت و در ادامه مقاله هر كدام از اين موارد را يك به يك توضيح خواهيم داد.

  1. نحوه دريافت نتايج آزمون تيزهوشان قم
  2. زمان اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم
  3. سايت اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم
  4. اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان قم
  5. ثبت نام حضوري مدارس تيزهوشان قم

سايت اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم

همانگونه كه بخش هاي مختلف بيان نموده ايم براي ثبت نام آزمون تيزهوشان و همچنين اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم و تمامي مراحل مربوط به اين آزمون از طريق سامانه ثبت نام آزمون ورودي مدارس استعدادهاي درخشان به نشاني اينترنتي  www.azmoon.medu.ir  اقدام نمود. تمامي مراحل مربوط به آزمون تيزهوشان از طريق همين سايت انجام ميگيرد . در بخش بعدي اين مقاله در زمينه نحوه اطلاع از نتايج آزمون تيزهوشان قم توضيحاتي خواهيم داد.

نحوه دريافت و اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم

داوطلباني كه در آزمون مدارس تيزهوشان قم شركت نموده اند براي دريافت نتايج آزمون تيزهوشان بايستي به سامانه ثبت نام آزمون ورودي مدارس استعدادهاي درخشان به نشاني اينترنتي  www.azmoon.medu.ir  مراجعه نمايند. از اين رو نتايج آزمون تيزهوشان به صورت استاني اعلام نمي گردد. بنابراين سايت اعلام نتايج استاني به هيج عنوان نداريم.

همچنين داوطلبان توجه داشته باشند كه به هيچ عنوان ليست پذيرفته شدگان به صورت كلي در سايتي اعلام نمي شود. بلكه نتيجه آزمون به صورت فردي و با وارد نمودن اطلاعات فرد در پنل شخصي داوطلب اعلام مي شود. از اين رو داوطلبان براي ورود به پنل شخصي خود به اين قسمت بايد مراجعه نمايند.

[caption id="attachment_2741" align="aligncenter" width="600"]نتايج آزمون تيزهوشان قم نتايج آزمون تيزهوشان قم[/caption]

با وارد نمودن اين اطلاعات داوطلب وارد پنل كاربري خود مي شود و مي تواند نتيجه آزمون خود را دريافت نمايد. در اين قسمت اطلاعات شخصي داوطلب را مي توان مشاهده نمود. در زير ستون وضعيت قبولي مشخص مي شود كه داوطلب در آزمون قبول شده است و يا نه. همچنين با كليك بر روي گزينه مديريت داوطلب در صورت قبولي مي تواند نام مدرسه كه در آن قبول شده است را مشاهده نمايد و براي داوطلباني كه پذيرفته نشده اند در اين بخش كارنامه داوطلب را مي توان مشاهده نمود.

زمان اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم

براي اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم معمولا زمان خاصي از قبل تعيين نمي شود ولي بر اساس روال گذشته و سنوات قبل مي توان گفت كه نتايج اين آزمون معمولا يك ماه پس از برگزاري آزمون از طريق سايت www.azmoon.medu.ir  براساس دستورالعملي كه در بخش قبل بيان نموده ايم با ورود به پنل شخصي هر داوطلب اطلاع رساني مي شود.

اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان قم

پس از اعلام نتايج آزمون تيزهوشان و دريافت نتايج داوطلبان در صورتي كه هر كدام از داوطلبان بنا به هر دليلي حد نصاب لازم را بدست نياورده باشند مي توانند به نتيجه آزمون خود اعتراض نمايند. براي اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان قم با ورود به پنل كاربري داوطلب و كليك بر روي گزينه اعتراض داوطلبان و ارائه توضيحاتي در زمينه دلايل اعتراض خود درخواست بررسي دوباره كارنامه خود را ارائه نمايند.

[caption id="attachment_2742" align="aligncenter" width="600"]اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان قم اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان قم[/caption]

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم و اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان مشكلي داشتيد مي توانيد از 8-24 هر روز حتي ايام تعطيل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد در ارتباط باشيد.

ثبت نام حضوري مدارس تيزهوشان قم

پس از اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم و اعلام قبولي داوطلب در آزمون ورودي از آنجايي كه در كارنامه قيد مي گردد كه داوطلب در كدام مدرسه مورد پذيرش قرار گرفته است بايستي با توچه به جدول زمانبندي اعلام شده از سوي مدارس با در دست داشتن مدارك اعلام شده و پرونده دانش آموز قبول شده در آزمون نسبت به ثبت نام حضوري اقدام شود.

لازم به ذكر مي باشد كه در صورتي بنا به هر دليلي داوطلب در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام حضوري خود اقدام نكند اين عمل به منزله انصراف داوطلب از تحصيل در مدرسه به حساب مي آيد.

داوطلبان عزيز در صورتي كه در زمينه اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم مشكلي داشتيد يا نياز به مشاوره تحصيلي داشتيد مي توانيد از 8-24 هر روز حتي ايام تعطيل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگيريد تا با كارشناسان مجرب سپيد سپيد در ارتباط باشيد.

آدرس مدارس تيزهوشان استان قم

نام شهرستان / منطقه آموزشي نام دبيرستان تعداد پذيرش
قم ناحيه 1 آيت الله مشكيني 84
قم ناحيه 2 دكتر خرمي 56
قم ناحيه 2 دكتر اسحاق حسيني 84
قم ناحيه 4 فرزانگان 86
قم ناحيه 2 شهيد دكتر شهرياري 30
قم ناحيه 4 شهيد قدوسي 31
قم ناحيه 3 فرزانگان 1 ( دوره دوم) 32
قم ناحيه 4 فرزانگان 2 ( دوره دوم) 30

داوطلبان عزيز براي اطلاع از زمان اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم و كسب اطلاعات بيشتر درباره مدارس تيزهوشان استان قم با شماره 9099071375 از طريق تلفن ثابت از سراسر كشور تماس بگيريد. مشاورين سپيد همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوي شما عزيزان ميباشند.

لينك هاي مفيد

مدارس تيزهوشان

مدارس نمونه دولتي

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم

مدارس تيزهوشان

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تيزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تيزهوشان

پرداخت هزينه ثبت نام تيزهوشان

كارت ورود به جلسه آزمون تيزهوشان

منبع:

اعلام نتايج آزمون تيزهوشان قم - www.azmoon.medu.ir

 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۲۶:۲۴ ] [ سپيد ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 13
دیروز : 56
افراد آنلاین : 1
همه : 11015
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب